Zapraszamy do rozmowy o witrażach, o rzeczach ładnych…

Lubimy zachwycać. Dobrze zaprojektowanym wzorem, doskonałym wykonawstwem, idealną konstrukcją, tym, że przedmioty i prace przez nas są wykonane starannie, że są oryginalnie, jedyne w swoim rodzaju. Prace z naszej pracowni cieszą oko i duszę w miejscach i chwilach zwykłych i niezwykłych. Zaproś piękno do swojej codzienności.

Kolorowe szkło pięknie przepuszczające światło, rysujące barwne cienie i sprawiające, że obraz nabiera innych wymiarów. Witraż mający swoje korzenie w sztuce sakralnej, wszedł do naszych domów, do przestrzeni publicznych. Dziś stanowi połączenie sztuki i produktu użytkowego i doskonale sprawdza się w dekoracji i spełnianiu praktycznych funkcji: wypełnienie okna, drzwi, przeszklenie przedzielające wnętrze, wypełnienie drzwi mebli.

Pracownia witrażu

Obrazy, lustra, zegary, parawany, osłony przed kominek, lampy, zawieszki łapiące światło w oknie, drobne upominki wręczane zamiast kwiatka - jest wiele obszarów zastosowań witrażu

Witraże wykonujemy w technice Tiffany. Elementy wycięte ze szkła witrażowego doskonałej jakości, owijane są taśmą miedzianą i łączone ze sobą za pomocą lutu cynowego. Patynowane lub nie, zabezpieczone przed utratą uroku na lata. Witraże do zastosowań zewnętrznych (okna, drzwi wejściowe) mogą być instalowane w szybach zespolonych lub/i bezpiecznych, co upraszcza ich konserwację, czyni wnętrze bezpiecznym i zapewnia odpowiedni komfort cieplny we wnętrzach.

Kontakt

NOVASTUDIO Pracownia Witrażu
Gorzów Wlkp. / Frankfurt nad Odrą
PL +48 780 045 908

novastudiotiffany@gmail.com

https://web.facebook.com/NovaStudioTiffany

 

Lubisz nas? Zaproponuj znajomym.